Eskişehir oto kurtarma, çekici ve yol yardım firmaları rehberi. 7/24 oto kurtarıcı hizmeti

Etiket: oto kurtarma eskişehir

Pro Ağır Ticari çekim

PRO 624 Ağır Ticari Çekim Oto Kurtarıcı

Yücekara’dan Ağır Ticari Çekim Oto Kurtarıcı – PRO 624 

Ağır ticari araçlarla seyahat halinde yaşanabilecek her olumsuzlukta sizleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

(0) İncele
Kamyon Kurtarıcı

Kamyon Kurtarıcı

Yücekara’dan Kamyon Kurtarıcı – MERCEDES 2622

Arıza yapan, bir kaza geçirmiş ağır vasıta araçlar için  sürdürdüğümüz 7 / 24 Eskişehir oto kurtarıcı hizmetine, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve aracınıza uygun kamyon kurtarıcı araçlarımız ile daima hizmetinizdeyiz.

(0) İncele
MERCEDES 252 Ağır Ticari Çekim

MERCEDES 252 Ağır Ticari Çekim Oto Kurtarıcı

Yücekara’dan Ağır Ticari Oto Çekici – MERCEDES 252  

Eskişehir çekici olarak, ağır ticari araçların kurtarılması, çekilmesi işlemlerinde hizmetinizdeyiz. Taşıdığı yük, ağırlığı sebebiyle zor bir işlem olan ağır ticari araç kurtarmada güvenilir, dürüst bir firma olan Yücekara’ya bir telefonla ulaşarak destek alabilirsiniz. 

(0) İncele
IVECO 85E13 Oto Kurtarıcı

IVECO 85E13 Oto Kurtarıcı

Yücekara’dan Oto Kurtarıcı – IVECO 85E13

Eskişehir oto kurtarıcı hizmetine gece gündüz kolayca ulaşabilmeniz, bir telefonla hızlıca adresinize ulaşabilmemiz için Yücekara Oto Kurtarıcı daima hizmetinizdedir.

(0) İncele
FUSO FE85 Oto Kurtarıcı

FUSO FE85 Oto Kurtarıcı

Yücekara’dan Oto Kurtarıcı – FUSO FE85  

Eskişehir çekici hizmetimizi, ahtapot, kayar kasa, sabit kasa, ağır ticari, hafif ticari gibi tüm araçlar için uygun filomuzla, kaskolu olarak gerçekleştirmekteyiz. Yücekara ile Türkiye’nin her yerine araçlarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

(0) İncele
Daily Oto Kurtarıcı

Daily 35C15 Oto Kurtarıcı

Yücekara’dan Oto Kurtarıcı – Daily 35C15 

Yücekara, haftanın 7 günü ve günün 24 saati ayırt etmeden binek araçlar, ticari araçlar ve ağır ticari araçlar için Eskişehir oto kurtarma hizmeti sunmaktadır.

(0) İncele